ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ LUB KONSULTANTEM REICO!

 

Szukasz nowych możliwości samozatrudnienia z elastycznymi godzinami pracy i atrakcyjnymi dochodami? Jeśli cenisz naturalne produkty wysokiej jakości dla gleby, roślin, zwierząt i ludzi, to jesteś w dobrym miejscu.

W Reico specjalizujemy się w sprzedaży produktów, które wspomagają przywracanie równowagi mineralnej w glebie oraz w organizmach roślin, zwierząt i ludzi. Oferujemy  szeroką gamę produktów, począwszy od karm dla zwierząt a kończywszy na kosmetykach. Od 2003 roku specjalizujemy się w sprzedaży bezpośredniej, ponieważ jesteśmy przekonani, że osobiste porady i optymalna obsługa są najlepiej świadczone na miejscu u naszych klientów.

Od 2006 roku jesteśmy członkiem Bundesverband Direktvertrieb (Federalne Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej). Jego wytyczne są dla nas wiążące. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym lub początkującym sprzedawcą, czy szukasz pełnego etatu lub pracy dodatkowej - oferujemy Ci możliwość bycia własnym szefem i odniesienia wspólnego sukcesu. Ty troszczysz się o doradztwo i sprzedaż, a my dostarczamy produkty z naszej centrali bezpośrednio do klienta.

Rozpoczęcie współpracy z Reico jest proste, bez potrzeby dużego kapitału startowego ani posiadania specjalistycznej wiedzy. Rozbudowany system szkoleniowy i niskie koszty stałe, to kluczowy atut tej współpracy. Nasz system wynagrodzeń opiera się na zasadach marketingu sieciowego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszym wielopoziomowym planie marketingowym.Jesteś zainteresowany/na naszą ofertą? Dowiedz sie więcej na temat możliwości z Reico i wystartuj jeszcze dziś.

Czekamy na Ciebie!

 

Twoje korzyści

  • Wypróbowany i prosty model biznesowy
  • Uczciwe partnerstwo (od 2006 roku jesteśmy członkiem Federalne Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej)
  • Uczciwy system prowizyjny
  • Niespotykane w branży: bez wypowiedzenia ze strony Reico
  • Długoterminowy dochód pasywny dzięki powtarzającym się zamówieniom klientów

 

 

  • Niski kapitał początkowy i niskie koszty stałe
  • Niezawodna wysyłka towarów i bezpośrednie fakturowanie klienta przez Reico 
  • Przygotowanie nie jest konieczne, my Cie wyszkolimy
  • Nowoczesne metody szkolenia i narzędzia 
  • Bonus samochodowy w Niemczech, Austrii i Polsce za szczególne osiągnięcia

Nawet twój pies jest tym, co je ...

 

Czy chcesz karmić psa odpowiedzialnie? To trafiłeś we właściwe miejsce.

Dobrej jakości, a przede wszystkim zdrowa karma dla psów to nasza ekspertyza, ponieważ Twoje zwierzę musi uzyskać wszystkie składniki odżywcze, których potrzebuje do zdrowego wzrostu i życia pełnego aktywności.

Dlatego dieta Twojego psa musi zawierać optymalną mieszankę białek, naturalnych tłuszczów, węglowodanów, witamin i pierwiastków śladowych. Podobnie jak w przypadku ludzi, dieta, która jest tak naturalna, jak to możliwe, jest jednym z najważniejszych kroków na drodze do długiego i zdrowego życia wypełnionego energią i wydajnością dla naszych zwierząt.

Nasza różnorodność żywności pomaga ci w tym i obejmuje wszystko, czego kochasz, potrzebnych do zdrowego, kochającego zabawę i aktywnego życia.

Basenji

Finnish Spitz 

Dachshund SS

Małgorzata Bońkowska

the Red Ranch FCI